D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Διαθέσιμο
83,36€
SKU: WN-DEM-310GT
Κωδικός: WN-00128615
  • Κατασκευαστής: D-LINK
  • Μοντέλο: DEM-310GT
  • Περιγραφή προϊόντος: D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
  • Σειρά προϊόντων: DEM
  • Τροφοδοσία: 3.3V
  • Τύπος: Module, Transceiver


Περιορισμένη διαθεσιμότητα
Τελευταία τεμάχια σε στοκ. Αγοράστε πρώτοι.
Σχετικά Προϊόντα
Το DEM-310GT είναι ένα υψηλής απόδοσης 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Υποστηρίζοντας full duplex, Gigabit ταχύτητες σε multimode/Singlemode fiber για αποστάσεις μέχρι 550m/550m/10km σε 62.5µm/50µm/9µm αντίστοιχα.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά - D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

  • 1000BASE-LX θύρα (IEEE 802.3z πρότυπο)
  • Duplex LC connector
  • Full duplex operation
  • Υποστηρίζει 802.3x flow control
  • Fiber type: 9um single-mode fiber μέχρι 10 km
  • Wave length: 1310nm
  • Power support: 3.3V
  • Power budget: 10.5dB
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser product συμβατό με EN 60825-1
  • TTL signal detect indicator
  • Metal enclosure for lower EMI
Κατασκευαστής
D-LINK
Μοντέλο
DEM-310GT
Περιγραφή προϊόντος
D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
Σειρά προϊόντων
DEM
Τροφοδοσία
3.3V
Τύπος
Module, Transceiver
Οι προδιαγραφές και ο εξοπλισμός των εμπορευμάτων,
μπορεί να αλλάξει από τον κατασκευαστή χωρίς προειδοποίηση.
D-Link DEM-310GT - 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
Γράψτε μια αξιολόγηση
Ερώτηση για το προϊόν